Kávovary opravy a servis

Ponúkame širokú škálu služieb, od poskytovania náhradných dielov až po celkovú údržbu a servis. Pôsobíme v celoštátnom meradle a máme veľký tím vysokokvalifikovaných pracovníkov ktorý sú k dispozícii 24 hodín denne.
 
Kávovary sú drahé zariadenia, ktoré vyžadujú aktívnu a pravidelnú údržbu. Potenciál stroja bez riadnej údržby nebude optimálne využitý a prinesie to ďalšie náklady a v konečnom dôsledku nekvalitnú kávu. Krátka doba denne strávená vyčistením stroja vám môže ušetriť čas a peniaze v budúcnosti.

 

 

Servis

Údržbu kávovarov odporúčame vykonávať minimálne raz za 12 mesiacov, s cieľom maximalizovať ich životnosť. To sa vykonáva v našich priestoroch.
 
V závislosti od typu stroja to zahŕňa:
 
Výmena podložiek, tesnení, odstránenie vodného kameňa zo systému, kontrola a úprava nastavení elektroniky, tlaková skúška, elektronický bezpečnostný test.

 

 

Spôsob opravy

Jeden z našich skúsených operátorov sa vám búde snažiť pomôcť vyriešiť problém po telefóne. V prípade že to neprinesie úspech, pošleme nášho pracovníka na miesto. Technici vykonávajú opravy väčšinou spôsobom aby problém mohol byť vyriešený na mieste.
 
V málo pravdepodobnom prípade že stroj nie je možné opraviť na mieste, prevezie sa na opravu do našich priestorov.
Po dobu opravy náhradný stroj zdarma.

 

 

Náhradné diely

Máme skladom široký sortiment náhradných dielov pre všetky typy kávovarov. Menej bežné diely na objednávku.

 

 

Úprava vody

Taktiež sa špecializujeme na vodné filtre, ktoré sú potrebné na zabezpečenie toho aby váš kávovar bol chránený pred hromadením vodného kameňa.

 

 

Záruka

Na všetky nami vykonané práce sa vzťahuje záruka. Upozorňujeme že táto záruka sa nevzťahuje na problémy spôsobené nesprávnou manipuláciou.

 

 

Kontaktujte nás

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov. Vždy sa nájde niekto na druhom konci telefónu pripravený odpovedať na akékoľvek otázky. KONTAKT

 

 

Vytlacit stranu